Напередодні літніх канікул для учнів 1–3 класів було проведено веселий та пізнавальний захід, присвячений початку найочікуванішої пори року.
Діти із задоволенням брали участь у конкурсах, відгадували загадки, проходили випробування гри «Так чи Ні?», збирали речі для літньої подорожі та ділилися своїми мріями про майбутні канікули. Особливу увагу приділили правилам безпечного відпочинку, щоб літо було не лише веселим, а й безпечним.
Наприкінці заходу учасники створили спільний плакат «Моє щасливе літо», на якому залишили свої побажання, мрії та плани на канікули.
Щиро бажаємо всім дітям яскравого літа, незабутніх пригод, нових друзів, гарного настрою та мирного неба над головою!
Немає коментарів:
Дописати коментар